Najniższa cena


sale
Kupując w naszym sklepie zyskujesz pewność, że nabyty towar jest w 100% oryginalnym wyrobem producenta Made of Wood Group, jest fabrycznie nowy i posiada wszelkie certyfikaty i atesty.

Gwarantujemy najlepszą cenę naszych mebli przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości. Ceny w naszym sklepie są cenami producenta. Ciągle udoskonalamy proces produkcji mebli inwestując w nowoczesne maszyny co w znacznym stopniu wpływa na nieustanne podnoszenie jakości naszych produktów. Jesteśmy dumni z jakości naszych mebli a zadowolenie każdego Klienta jest celem do którego dążymy.

Płacę przez PayU

Kup u producenta

Newsletter

* Rejestrując się w Newsletterze wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Made of Wood Group Surmiak Mateusz w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każdemu subskrybentowi newslettera przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z Polityką Prywatności.
Blogi / Fora
Blog i encyklopedia poświęcone technologii drewna - wikiwood.edu.pl Blog. Meble bukowe, dębowe, brzozowe - meblebukowe24.pl Blog. Woskowane meble sosnowe - woskowanemeble24.pl Blog, technologia drewna - sosnowemeble24.pl Blog. Meble drewniane, technologia drewna - mebledrewnianeproducent.pl Forum meble drewniane. Najpopularniejsze forum o meblach z litego drewna. - meblezdrewna24.eu
sklep@hacienda.pl