Wszystkie meble

Jest 123 produktów.
Wszystkie meble


Wśród produkowanych w Polsce mebli drewnianych, kolekcja Hacienda cieszy się dużym zaufaniem i popularnością wśród klientów. Meble Hacienda produkowane są z drewna sosnowego a do ich wykończenia wykorzystuje się naturalne woski na bazie pszczelego miodu lub olejowoski zapewniające wyższą trwałość końcowego produktu.

Szeroka gama wybarwień, zarówno żywe i intensywne kolory jak również bardziej stonowane i klasyczne barwy, to dewiza i mocna strona mebli woskowanych z kolekcji Hacienda. Obecnie coraz większą popularność zdobywają meble wykończone białym woskiem lub olejowoskiem oraz meble barwione na dwa kolory (wieńce w żywych i kontrastowych odcieniach, natomiast środek bardziej umiarkowany i stonowany).

Meble Hacienda charakteryzują się antycznym wyglądem, przypominają meble kolonialne kryjące w sobie setki lat historii. Odpowiedni dobór sęcznego drewna, staro wyglądające zawiasy i uchwyty noszące ślady rdzy, to credo mebli Hacienda. Wszystkie te zabiegi mocno podkreślają styl i wyjątkowy urok tej kolekcji.

Meble woskowane Hacienda mogą być również strukturyzowane. Strukturyzacja mebli to drążenie i tworzenie drobnych rowków oraz zagłębień na powierzchni drewna. Dzięki tej technologii oraz zastosowaniu odpowiednich wosków, które dodatkowo uwydatniają i podkreślają uzyskaną strukturę, otrzymujemy produkt bardzo intensywnie oddziałujący na otoczenie. Szczególnie mocno wyeksponowane zostają walory starych mebli. Strukturyzacja to praca ręczna. Klient otrzymuje produkt wyjątkowy i niepowtarzalny.

Więcej

  • 1
  • 2
  • 3
Płacę przez PayU

Kup u producenta

Newsletter

* Rejestrując się w Newsletterze wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Made of Wood Group Surmiak Mateusz w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każdemu subskrybentowi newslettera przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z Polityką Prywatności.
Blogi / Fora
Blog i encyklopedia poświęcone technologii drewna - wikiwood.edu.pl Blog. Meble bukowe, dębowe, brzozowe - meblebukowe24.pl Blog. Woskowane meble sosnowe - woskowanemeble24.pl Blog, technologia drewna - sosnowemeble24.pl Blog. Meble drewniane, technologia drewna - mebledrewnianeproducent.pl Forum meble drewniane. Najpopularniejsze forum o meblach z litego drewna. - meblezdrewna24.eu
sklep@hacienda.pl