Stoły i stoliki

Jest 7 produktów.

Woskowane stoły i stoliki Hacienda wykonane z litego drewna sosnowego. Postarzane stoły drewniane do jadalni lub kuchni. Stoły i stoliki stylizowane na meble sprzed kilkudziesięciu lat. Stoły kuchenne, stoliki do jadalni. Stoły do kuchni w stylu retro. Rustykalne stoły i stoliki w stylu retro. Kolonialne stoły sosnowe. Kuchnie rustykalne. Meble retro do kuchni.

Więcej

  • 1
  • 2
  • 3
Płacę przez PayU

Kup u producenta

Newsletter

* Rejestrując się w Newsletterze wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Made of Wood Group Surmiak Mateusz w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każdemu subskrybentowi newslettera przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z Polityką Prywatności.
Blogi / Fora
Blog i encyklopedia poświęcone technologii drewna - wikiwood.edu.pl Blog. Meble bukowe, dębowe, brzozowe - meblebukowe24.pl Blog. Woskowane meble sosnowe - woskowanemeble24.pl Blog, technologia drewna - sosnowemeble24.pl Blog. Meble drewniane, technologia drewna - mebledrewnianeproducent.pl Forum meble drewniane. Najpopularniejsze forum o meblach z litego drewna. - meblezdrewna24.eu
sklep@hacienda.pl