Bezpieczeństwo zakupów przez Internet

Bezpieczeństwo zakupów przez Internet

Popularność zakupów przez Internet rośnie z roku na rok, może nawet z miesiąca na miesiąc. Coraz więcej osób decyduje się na nabywanie różnorakich produktów przy pomocy tego medium. Wirtualne zakupy charakteryzują się szeregiem zalet, które przemawiają za ich słusznością. Przede wszystkim chodzi o atrakcyjne ceny i szeroki wybór produktów, a także możliwość bezproblemowego porównania cen. Jeśli dodamy do tego opcję dokonywania zakupów w każdej wolnej chwili, gdziekolwiek jesteśmy (bylebyśmy posiadali dostęp do Internetu), możliwość wybrania się na e-zakupy bez wychodzenia z domu – powstaje praktycznie idealny sposób na kupowanie potrzebnych przedmiotów czy zamawianie usług, ponieważ jest to niezwykle mobilne i wygodne. Wiele słyszy się o internetowych oszustach, którzy wysyłają cegłę zamiast telefonu, wyłudzaczach, którzy po otrzymaniu zapłaty nie wysyłają nawet tej cegły, a także o hakerach, którzy tylko czyhają na nasze pojawienie się w Internecie, a tym samym możliwość przejęcia naszych pieniędzy. To właśnie kwestia bezpieczeństwa jest największą barierą, której wiele osób przekroczyć nie chce – kieruje nimi wyłącznie strach, a żeby pokonać źródło strachu, trzeba je poznać i zrozumieć, że może nie taki diabeł straszny jak go malują. Trzeba tylko wiedzieć jak zabezpieczyć się przed tymi zagrożeniami oraz w jaki sposób dokonywać bezpiecznych zakupów.

Pierwsze kroki w celu ochrony naszych e-zakupów i pieniędzy należy zastosować już w momencie zakupu komputera oraz dostępu do sieci. Koniecznością jest posiadanie oprogramowania antywirusowego, zapory systemowej oraz bieżące aktualizowanie systemu i programów, z których korzystamy. Nie trzeba na to wydawać fortuny, zwykle w zupełności wystarczają darmowe programy, np. Avast! Free Antivirus. Kolejnym krokiem jest rozsądne poruszanie się po internetowej otchłani – nie powinniśmy wchodzić na podejrzane strony, ściągać dziwnych plików itd. Co to ma wspólnego z zakupami? Nawet jeśli nie wykonujemy aktualnie żadnych ruchów, które mają na celu kupno czegokolwiek, nie jest powiedziane, że nie zrobimy tego jutro, za tydzień lub pół roku. Ważne, żeby komputer był „czysty”, pozbawiony wirusów i różnego rodzaju spyware’u, dlatego trzeba uważać na to co robi się w Internecie. Rozsądne korzystanie z Internetu zapewni bezpieczeństwo naszych danych i transakcji internetowych.

Dlaczego zakupy w naszym sklepie są bezpieczne? Po pierwsze, jesteśmy firmą, która od wielu lat z powodzeniem utrzymuje się na rynku meblowym. Klienci cenią nasze doświadczenie oraz profesjonalną i miłą obsługę. Ponadto oferujemy szeroką gamę pięknych mebli drewnianych w wielu kolorach do wyboru, a także atrakcyjne usługi dodatkowe: dowóz, wniesienie czy montaż zamówionych mebli. Kolejną ważną cechą, która przemawia za bezpieczeństwem zakupów w naszym sklepie są szczegółowe opisy każdego przedmiotu wraz z dokładnymi zdjęciami. Zapewnia to możliwość zapoznana się z naszymi produktami oraz powoduje, że nie są one kupowane „w ciemno”. Dodatkowym atutem są opinie kupujących dany produkt, które można znaleźć przy naszych meblach. Cóż może być lepszym zapewnieniem o bezpieczeństwie transakcji, niż zadowolenie i opinia innego klienta? Jednym z najważniejszych czynników, które decydują o bezpieczeństwie naszych zakupów jest wybór sposobu płatności. Oferujemy możliwość wykonania tego na kilka bardzo bezpiecznych sposobów:

  1. płatność gotówką w siedzibie naszej firmy w Świnnej Porębie.

  2. Płatność gotówką naszym pracownikom, która odbywa się w momencie dostawy.

  3. Płatność bezpiecznym przelewem internetowym na jedno z naszych kont.

  4. Płatność za pobraniem, która uiszczana jest w momencie odbioru przesyłki od kuriera.

  5. Skorzystanie z płatności elektronicznej PayU lub PayPal.


Dzięki kilku możliwościom, każdy klient może wybrać najbezpieczniejszy i najbardziej odpowiadający osobistym preferencjom sposób płatności.

Zakupy w Internecie mogą być bezpieczne. Trzeba tylko wiedzieć co i od kogo się kupuje, a także stosować się do ogólnych zasad świadomego korzystania z sieci. Nie bójmy się nowoczesnych rozwiązań. Zwróćmy uwagę na fakt, że zostały one stworzone w celu ułatwiania zakupów oraz powiększania możliwości i wygody użytkowników. Już teraz można zakupić wyjątkowe meble nawet nie ruszając się z fotela. Wystarczy skorzystać z bogatej oferty naszego sklepu poprzez kilka prostych kliknięć.

Kuba Srebrzyński

Autor: Kuba Srebrzyński

Dołącz do Kuby Srebrzyńskiego na Google+
Strona: www.woodica.pl

Napisz komentarz

* Nazwa:
* E-mail: (Niepubliczny)
   Strona: (Razem z http://)
* Komentarz:
Płacę przez PayU

Kup u producenta

Newsletter

* Rejestrując się w Newsletterze wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Made of Wood Group Surmiak Mateusz w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każdemu subskrybentowi newslettera przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z Polityką Prywatności.
Blogi / Fora
Blog i encyklopedia poświęcone technologii drewna - wikiwood.edu.pl Blog. Meble bukowe, dębowe, brzozowe - meblebukowe24.pl Blog. Woskowane meble sosnowe - woskowanemeble24.pl Blog, technologia drewna - sosnowemeble24.pl Blog. Meble drewniane, technologia drewna - mebledrewnianeproducent.pl Forum meble drewniane. Najpopularniejsze forum o meblach z litego drewna. - meblezdrewna24.eu
sklep@hacienda.pl