Regulamin zakupówMade of Wood Group

ul. Zamkowa 34
34-200 Sucha Beskidzka
NIP: 552-159-42-17
REGON: 121142551


Regulamin zakupów

1. Firma Made of Wood Group prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem strony internetowej www.hacienda.pl.

2. Zamówienia są przyjmowane telefonicznie lub mailowo. Po złożeniu zamówienia dokonanego drogą teleinformatyczną bądź mailową Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia mailem.

3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
- w przypadku zamówień realizowanych na zasadzie przedpłaty - w momencie zaksięgowania środków na koncie Made of Wood Group,
- w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze; w momencie potwierdzenia przez osobę zamawiającą danych osobowych.

4. W przypadku towarów oznaczonych jako „promocja” bądź towarów oznaczonych jako „wyprzedaż” o kolejności realizacji zamówień decyduje kolejność wpłynięcia potwierdzonych zamówień na te towary. Ilość towarów w cenach promocyjnych czy w cenach z wyprzedaży jest ograniczona.

5. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

6. Wszystkie ceny na stronie www.hacienda.pl są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

7. Podane wymiary mebli mogą ulec nieznacznej zmianie. Zamieszczone zdjęcia oferty produktowej nie odzwierciedlają dokładnie kolorów mebli i wykończeń. Drewno to materiał naturalny, posiadający własny rysunek i unikalną strukturę, dzięki czemu każdy wykonany przez nas mebel posiada indywidualny i niepowtarzalny charakter. Jego naturalne cechy powodują możliwość powstania  różnic kolorystycznych w poszczególnych elementach mebla. Stosowanie różnych technologii barwienia przy produkcji mebli może spowodować różnicę wyeksponowania naturalnej struktury i rysunku drewna. Wymiary podane na stronie są wymiarami zewnętrznymi mebli.

8. Informacje o towarach zamieszczone na stronie www.hacienda.pl nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

9. Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane w witrynie informacje były aktualne Made of Wood Group nie gwarantuje, że dane nie zawierają uchybień lub błędów.

10. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

a) w siedzibie firmy Made of Wood Group, ul. Zamkowa 34, 34-200 Sucha Beskidzka,

b) przelewem bankowym na konto Made of Wood Group. Realizacja zamówienia następuje, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie Made of Wood Group,

c) gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.

11. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia pracownik Made of Wood Group będzie czynił starania, aby bez zbędnej zwłoki poinformować o tym Klienta. Made of Wood Group nie ponosi odpowiedzialności, jeśli nie było możliwe nawiązanie z Klientem kontaktu.

12. Koszt dostawy podawany jest Klientowi podczas składania zamówienia - telefonicznie lub mailowo.

13. W chwili doręczenia przesyłki Klient powinien sprawdzić czy przesyłka nie ma uszkodzeń mechanicznych.

14. Realizacja sprzedaży na stronie www.hacienda.pl odbywa się według poniższego Regulaminu oraz obowiązujących w Polsce przepisów prawa.

15. Umowy sprzedaży zawierane za pośrednictwem www.hacienda.pl są umowami zawieranymi na odległość. W myśl odpowiednich przepisów, klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży, w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru bez podania przyczyny.

16. Firma Made of Wood Group gwarantuje zwrot wartości towaru.

17. Oświadczenie o odstąpieniu powinno być złożone w formie pisemnej oraz wysłane na adres Made of Wood Group, ul. Zamkowa 34, 34-200 Sucha Beskidzka z zachowaniem 14 –dniowego terminu liczonego od dnia wydania towaru.

18. W przypadku skorzystania przez konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, konsument jest obowiązany odesłać towar niezwłocznie tj. w terminie nie dłuższym niż 14 (czternaście) dni od daty odstąpienia od umowy, na adres ul. Zamkowa 34, 34-200 Sucha Beskidzka w stanie niezmienionym (ilościowym i jakościowym), chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

19. W przypadku odstąpienia od umowy, o którym mowa w pkt. 15, należność zostanie przekazana na rachunek bankowy Kupującego.

20. Meble o właściwościach określonych przez klienta wykonywane są na zamówienie i nie podlegają zwrotowi.

21. Made of Wood Group przysługuje prawo zmiany niniejszego regulaminu. Wprowadzone zmiany dotyczą tylko tych klientów, którzy złożą zamówienie po wejściu zmiany w życie. Nowy regulamin wchodzi w życie po upływie siedmiu dni od zamieszczenia go na stronie internetowej www.hacienda.pl. Wobec klientów którzy złożyli zamówienie przed wejściem w życie nowego regulaminu, zastosowanie mają zapisy regulaminu obowiązującego w momencie złożenia zamówienia, chyba że klient oświadczy, że chce by stosowano wobec niego zapisy nowego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego i inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

22. Reklamację należy złożyć w formie pisemnej. Pismo reklamacyjne należy wysłać pocztą na adres Made of Wood Group, ul. Zamkowa 34, 34-200 Sucha Beskidzka.

23. Sprzedawca ma obowiązek ustosunkować się do przesłanej przez klienta reklamacji w ciągu 14 dni.

24. Wszelką korespondencje prosimy kierować na adres:

Made of Wood Group
ul. Zamkowa 34
34-200 Sucha Beskidzka
lub
adres e-mail:  sklep@hacienda.pl


25. Pytania telefoniczne pod numerem telefonu: 537 437 300


Płacę przez PayU

Kup u producenta

Newsletter

* Rejestrując się w Newsletterze wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Made of Wood Group Surmiak Mateusz w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każdemu subskrybentowi newslettera przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z Polityką Prywatności.
Blogi / Fora
Blog i encyklopedia poświęcone technologii drewna - wikiwood.edu.pl Blog. Meble bukowe, dębowe, brzozowe - meblebukowe24.pl Blog. Woskowane meble sosnowe - woskowanemeble24.pl Blog, technologia drewna - sosnowemeble24.pl Blog. Meble drewniane, technologia drewna - mebledrewnianeproducent.pl Forum meble drewniane. Najpopularniejsze forum o meblach z litego drewna. - meblezdrewna24.eu
sklep@hacienda.pl